| Privatus Lizingas

Tai yra pelningas būdas įsigyti automobilį, įrangą ir nekilnojamąjį turtą:

Mes teikiame įvairius automobilių finansavimo būdus asmenims ir įmonėms.

Prieš siūlydami finansavimą, mes visada atsižvelgiame į jūsų poreikius ir pasiūlome tinkamiausią būdą. Mes finansuojame naujus verslus, žmones, kurie dirba užsienyje. Tik „Ankof Finance“ siūlo finansavimą be banko, tuo metu mes esame lankstūs ir atviri klausimams, pasiūlymams ir idėjoms.

Lizingas

Lizingo laikotarpis. Maksimalus nuomos terminas yra 5 metai, paprastai tai priklauso nuo automobilio amžiaus. Jei automobilis yra senesnis nei trumpesnis, lizingo sutarties laikotarpisAtsiskaitymas- tai vienkartinis mokėjimas, kai pasirašo sutartį, klientas sumoka dalį automobilio kainos. Minimali įmoka už automobilį Ankof finance yra 10%. Tačiau svarbu žinoti, kad kuo mažesnė pirmoji įmoka, tuo daugiau reikia mokėti kiekvieną mėnesį. Gavę kliento prašymą su pasirinkta pradine įmoka ir sutarties parametrų terminu per valandą pateiksime preliminarų lizingo pasiūlymą. Pasiūlyme bus pasiūlytos palūkanos, kurios priklauso nuo klientų atlyginimo, darbo patirties, automobilio amžiaus ir kainos. Derantis dėl nuomos sąlygų svarbu atkreipti dėmesį ne tik į palūkanų išreiškimą procentais (%), bet ir į realius mėnesinių įmokų pokyčius bei bendrą permoką per nuomos laikotarpį (EUR).

Lizingo su likutine verte

Lizingas su likutine verte - tai galimybė nusipirkti brangesnį automobilį ir sumokėti tą pačią mėnesio įmoką kaip ir įprastas lizingas. Didžiausias skirtumas nuo įprasto lizingo yra likutinė vertė. Likusi vertė - tai paskutiniai (didesni) lizingo mokėjimai. Klientas, pasirinkęs tokį finansavimą, neprivalo sumokėti visos automobilio kainos. Pasibaigus lizingo grafikui, klientas gali nuspręsti, ar jis nori sumokėti paskutinį (didesnį) lizingo mokestį. Jei klientas nenorės jo sumokėti, paskutinis mokėjimas tampa „Ankof finance“ įsipareigojimu. Automobilio pirkimas su lizingu su likutine verte klientas taip pat turi priimti sprendimą pagal tuos pačius kriterijus (nuomos terminas, pradinė įmoka, palūkanos), kaip ir įprasto lizingo atveju.

Veiklos lizingas

Veiklos lizingas - tai tada, kai klientas naudoja automobilį už fiksuotą mėnesinį mokestį (ilgalaikė automobilio nuoma). Kai klientas išsinuomoja automobilį, jam nereikia rūpintis technine būkle, padangomis, draudimu ir kitais automobilio priežiūros klausimais. Klientas tiesiog naudojasi automobiliu, nes visi rūpesčiai bus rūpinimasis visais techniniais „Ankof“ finansavimo aspektais.

vvvvvvv