| Apie Mus

UAB ANKOF FINANCE - yra universali lizingo bendrovė. Įmonės darbuotojai yra glaudus kvalifikuotų specialistų kolektyvas, turintis patirties finansinio lizingo. Įmonės specialistai turi kompetenciją finansinių ir veiklos žinių srityje, taip pat palaiko lizingo veiklos verslo procesus. Bendrovės klientai yra įvairių pramonės šakų įmonės. Savo darbe vadovaujamės šiais principais: aukšta paslaugų kokybė ir pritaikymas individualiems kliento poreikiams, praktinės žinios apie lizingo ypatybes. Mes ne tik analizuojame ir teikiame rekomendacijas, bet ir padedame jas įgyvendinti.
Mes teikiame paslaugas įvairioms organizacijoms ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje bei NVS.
Mūsų klientai yra įvairių ekonomikos sektorių įmonės, įskaitant mažąsias įmones, valdo savininkai ir bendrovės, kurių akcijos yra kotiruojamos rinkoje, taip pat asociacijos ir vyriausybinės agentūros.
Mes vertiname kiekvieno mūsų kliento unikalumą, pasiekimus ir patirtį. Klientai mums yra partneriai, su kuriais mes kuriame ilgalaikius abipusiai naudingus santykius. Mes esame suinteresuoti užmegzti naujas partnerystes ir stiprinti senus verslo ryšius ir esame įsitikinę, kad rasime tvirtą bendradarbiavimo pagrindą.
Mes siūlome ne tik lizingo sprendimus, bet ir padedame juos įgyvendinti. Mes vertiname kiekvieno iš jų unikalumą, pasiekimus ir patirtį. mūsų klientai.
Klientai mums yra partneriai, su kuriais užmezgame ilgalaikius abipusiai naudingus santykius.
Mes esame suinteresuoti užmegzti naujas partnerystes ir stiprinti senus verslo ryšius ir esame įsitikinę, kad rasime tvirtą bendradarbiavimo pagrindą. Tuo pat metu konfidencialumas yra vienas iš pagrindinių mūsų darbo principų. Mes stengiamės, kad bendradarbiavimas būtų vaisingas ir patogus.

Kviečiame jus naudotis mūsų paslaugomis, kad įgyvendintumėte ambicingiausius planus.

Įmonė atveria plačias bendradarbiavimo galimybes juridiniams asmenims ir individualiems verslininkams, siūlydama išperkamąją nuomą:
  • žemės ūkio technika - kombainai, traktoriai, šarnyrinės dirvos įdirbimo sistemos ir kt.;
  •  įvairios keliamosios galios krovininės transporto priemonės, įskaitant sunkvežimius, sunkvežimių vilkikus, puspriekabes;
  • transportas - lengvieji automobiliai, mikroautobusai, autobusai
  • speciali įranga - inžinerinių komunikacijų, kelių, statybų mašinos ir mechanizmai.
  • Bendradarbiaudami su įrangos pardavėjais, mes padedame individualiems verslininkams ir smulkioms įmonėms per trumpiausią laiką įsigyti reikiamą įrangą.
Individualus požiūris, lojalumas ir rūpestis klientų bei partnerių verslu yra mūsų pagrindiniai prioritetai.
Paskambink, ateik pas mus! Mums bus malonu jus pamatyti tarp savo klientų ir partnerių.

vvvvvvv